нема на складі

Ековізор F3 включає в себе наступні функції:

 • визначення нітратів в свіжих овочах, фруктах, грибах, м'ясі, рибі;
 • вимірювання жорсткості (загального солевмісту, мінералізації) води;
 • оцінка радіаційного фону та підрахунок сумарної дози опромінення.

Додатково прилад відображує поточний час та навколишню температуру.

Конструктивно Ековізор F3 є моноблоком з трьома кнопками управління і кольоровим сенсорним дисплеєм. У нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває вимірювальний щуп. Живлення приладу здійснюється від двох акумуляторів АА типу. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні, а також ряд інших налаштувань, включаючи яскравість екрану, звук.

Вимірювання вмісту нітратів:

Ековізор F3 може визначати нітрати у більш ніж 60 видах овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (у т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю, лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові, черешню, часник, яблуко, ямс та ін. Для вимірювання нітратов достатньо включити прилад, зняти захисний ковпачок, зайти у відповідний розділ меню, вибрати продукт, увіткнути в нього щуп і почати тест.

Через декілька секунд результат вимірювання відобразиться на екрані разом з одним з 3-х повідомлень: Вміст нітратів у норміНезначне перевищення норми або Значне перевищення норми. Якщо вміст нітратів незначний (менше 10 мг/кг) на экран виводиться значення менше 10. Норма вмісту нітратів вказана в приладі і для кожного продукту своя.

Вимірювання жорсткості води:

Для вимірювання загальної мінералізації (жорсткості) води достатньо включити прилад, зняти захисний ковпачок, зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальний щуп у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані з відповідним повідомленням (м'яка водавода середньої жорсткостіжорстка вода). За допомогою такого вимірювання можна діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, у т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення, тим більше у воді солевих домішок. Норма - близько 100 ррм.

Вимірювання радіації:

Для вимірювання радіації достатньо увімкнути прилад, увійти до меню Радіація і піднести прилад якомога ближче до предмету, що Вас цікавить (для отримання достовірного результату потрібно трохи почекати, поки набереться статистика). Весь цей час на екрані позмінно буде відображуватися поточне значення радіаційного фону і накопиченої дози (перемикання кнопкою доза/фон) і буде виводитися відповідне повідомлення (радіаційний фон у нормі, підвищений радіаційний фон або небезпечний радіаційний фон). При необхідності поріг попередження може бути змінений користувачем. Норма в Україні - до 0.3 мкЗв/год для радіаційного фону і до 1 мЗв для дози населення (за рік).

Комплект постачання:

 • нітрат-тестер;
 • USB-шнурок;
 • зарядний блок;
 • інструкція;
 • картонна коробка.
Особливості приладу
Тип нітратоміра побутовий
Функції приладу нітрат-тестер; TDS-метр; дозиметр-радіометр
Об'єкт вимірювання нітрати в овочах; нітрати в фруктах; нітрати в грибах; нітрати в м'ясі; нітрати в рибі; жорсткість води; радіаційний фон; доза опромінення
Тип індикації цифрова
Спосіб управління сенсорний екран; кнопкова панель
Мова меню російська
Додаткові функції вбудований годинник; вбудований термометр
Технічні параметри
Діапазон вимірювання 20...5000 мг/кг (нітрати); 0...5000 ppm (жорсткість води); до 1000 мкЗв/год (радіаційний фон); до 1 Зв (доза опромінення)
Похибка вимірювання ±12% (нітрати, жорсткість води)
Канал передачі даних немає
Параметри живлення
Тип електроживлення акумулятори
Кількість батарейок 2 шт.
Тип батарейок AAA
Час роботи до зарядки до 24 годин
Умови експлуатації
Робочі температури -20...60°C
Інші характеристики
Габаритні розміри 14,7х5,4х2,1 см
Вага виробу 95 г
Країна-виробник Росія
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Нітрат-тестер 3 в 1 Соекс Ековізор-F3

 • Виробник: Soeks
 • Модель: Ecovizor-F3
 • Наявність: нема на складі
 • Ціна: 3900 грн

 • (без ПДВ)