2 шт: 570 грн

LS-968 - це ультразвуковий відлякувач, призначений для відлякування гризунів в побутових і господарських приміщеннях площею до 420 м2. Відлякувач побудований за класичною схемою і має один ультразвуковий випромінювач з плаваючою частотою. Діє на мишей, щурів, тарганів. Поставляється в комплекті з кронштейном, який дозволяє, при необхідності, монтувати відлякувач на стіні або стелі і регулювати напрям ультразвукового випромінювання. Живиться від мережі 220В (через блок живлення 9В), працює безшумно.

На задній стінці корпусу LS-968 розташовано гніздо для підключення блоку живлення. Індикація роботи здійснюється за допомогою червоного світлодіоду, розташованого на корпусі пристрою.

Для досягнення максимальної ефективності ультразвуковий відлякувач гризунів повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його динаміком було якомога менше перешкод. Перший ефект від його роботи відлякувача мишей LS-968 (метання гризунів в пошуках нового притулку і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити доволі скоро, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи відлякувача!

Нижче на відео показаний ультразвуковий відлякувач гризунів LS-968 в дії, зокрема, його перевірка детектором ультразвуку.


Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей та пацюків Leaven LS-968 ефективний і нешкідливий для людей, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами, оскільки вони теж можуть відчувати дискомфорт від ультразвукових хвиль. Не допускайте потрапляння рідини на корпус і всередину відлякувача.

Комплект постачання:

  • відлякувач;
  • блок живлення 9В;
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Вид шкідника гризуни
Режими роботи 1 режим
Кількість динаміків 1 шт.
Місця використання будинки; гаражі; дачі; квартири; кафе; магазини; офіси; склади
Додаткові функції
Технічні параметри
Площа дії 420 кв.м
Робоча частота 26-27 кГц (ультразвук)
Ультразвуковий тиск 130 дБ
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (через блок живлення)
Загальна потужність 1,5 Вт
Кількість батарейок не використовуються
Тип батарейок не використовуються
Ресурс батарейок не використовуються
Умови експлуатації
Робочі температури н/д
Інші характеристики
Габаритні розміри 10,5х9,0х8,0 см
Вага виробу 170 г
Країна-виробник Тайвань
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Відлякувач гризунів і комах Leaven LS-968

  • Виробник: Leaven
  • Модель: LS-968
  • Наявність: є в наявності
  • Ціна: 600 грн

  • (з ПДВ)

  • 2 шт. і більше: по 570 грн