2 шт: 515 грн

SD-042 - це гарний відлякувач гризунів з одним ультразвуковим і одним електромагнітним випромінювачем для приміщень площею до 100 м2. Поперемінно генерує високочастотні ультразвукові хвилі і низькочастотне електромагнітне поле. Конструктивний аналог моделі JF-001D. Личить для боротьби зі шкідниками в невеликих приміщеннях, будиночках, дачах, кафе, офісах і т.п. Включається безпосередньо в розетку. Діє на мишей та деяких комах: тарганів, цвіркунів, блох, павуків, міль, мурашок, комарів. Живиться від мережі 220В, працює безшумно.

Для початку роботи відлякувач гризунів потрібно просто встромити в розетку. При цьому він поперемінно, із заданими часовими інтервалами, включає різні режими роботи (ультразвук різних частот і електромагнітне поле). Індикація поточного режиму роботи здійснюється за допомогою трьох світлодіодів червоного, зеленого і синього кольорів, розташованих над ультразвуковим динаміком.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач гризунів повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод. Перший ефект від роботи відлякувача мишей SD-042 (метання гризунів в пошуках нового притулку і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити доволі скоро, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи відлякувача!

Нижче на відео показаний відлякувач гризунів і комах SD-042 в дії, зокрема, його перевірка детекторами ультразвуку та електромагнітного поля.


Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей і комах SD-042 ефективний і нешкідливий для людей, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами, оскільки вони теж можуть відчувати дискомфорт від ультразвукових хвиль. Не допускайте потрапляння рідини на корпус і всередину відлякувача.

Комплект постачання:

  • відлякувач;
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Вид шкідника гризуни
Режими роботи 3 режими
Кількість динаміків 1 шт.
Місця використання будинки; дачі; кафе; кімнати; офіси; магазини
Додаткові функції
Технічні параметри
Площа дії 100 кв.м
Робоча частота 20-55 / 35 кГц (ультразвук); 0,8-8 Гц (ЕМП)
Ультразвуковий тиск н/д
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (вилка на корпусі)
Загальна потужність 15 Вт
Кількість батарейок не використовуються
Тип батарейок не використовуються
Ресурс батарейок не використовуються
Умови експлуатації
Робочі температури н/д
Інші характеристики
Габаритні розміри 8,0х8,0х13,0 см
Вага виробу 125 г
Країна-виробник Китай
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Відлякувач гризунів і комах Saintland SD-042

  • Виробник: Saintland
  • Модель: SD-042
  • Наявність: є в наявності
  • Ціна: 540 грн

  • (з ПДВ)

  • 2 шт. і більше: по 515 грн