2 шт: 540 грн

SD-049 - це відлякувач гризунів і комах з ультразвуковим і електромагнітним випромінювачами для приміщень площею до 100 м2, спочатку орієнтований на азіатський ринок. Поперемінно генерує високочастотні ультразвукові хвилі і низькочастотне електромагнітне поле. Конструктивний аналог моделі JF-001D. Підходить для боротьби зі шкідниками в кімнатах, невеликих будиночках, кіосках, дачах, кафе, офісах і т.п. Діє на мишей і деяких комах. Живиться від мережі 220В (включається безпосередньо в розетку), працює безшумно.

Для початку роботи відлякувач гризунів потрібно через перехідник під євро стандарт (входить в комплект) вставити в розетку. При цьому він поперемінно, із заданими часовими інтервалами, включає різні режими роботи (ультразвук різних частот і електромагнітне поле). Індикація поточного режиму роботи здійснюється за допомогою світлодіодів, розташованих біля ультразвукового динаміка.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач гризунів повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод. Перший ефект від роботи відлякувача мишей SD-049 (метання гризунів в пошуках нового притулку і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити доволі скоро, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи відлякувача!

Нижче на відео показаний відлякувач гризунів і комах SD-049 в дії, зокрема, його перевірка детекторами ультразвуку та електромагнітного поля.


Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей Saintland SD-049 ефективний і нешкідливий для людей, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами, оскільки вони теж можуть відчувати дискомфорт від ультразвукових хвиль. Не допускайте потрапляння рідини на корпус і всередину відлякувача.

Комплект постачання:

  • відлякувач;
  • перехідник;
  • інструкція;
  • упаковка.
Особливості приладу
Вид шкідника гризуни
Режими роботи 3 режими
Кількість динаміків 1 шт.
Місця використання будинки; дачі; кафе; кімнати; офіси; магазини
Додаткові функції
Технічні параметри
Площа дії 100 кв.м
Робоча частота 20-55 / 55-110 кГц (ультразвук); 0,8-8 Гц (ЕМП)
Ультразвуковий тиск н/д
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (вилка на корпусі)
Загальна потужність 10 Вт
Кількість батарейок не використовуються
Тип батарейок не використовуються
Ресурс батарейок не використовуються
Умови експлуатації
Робочі температури н/д
Інші характеристики
Габаритні розміри 5,2х7,2х12,0 см
Вага виробу 120 г
Країна-виробник Китай
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Відлякувач гризунів і комах Saintland SD-049

  • Виробник: Saintland
  • Модель: SD-049
  • Наявність: є в наявності
  • Ціна: 570 грн

  • (без ПДВ)

  • 2 шт. і більше: по 540 грн