2 шт: 600 грн
5 шт: 580 грн

JF-001D - це відлякувач гризунів в розетку з одним ультразвуковим та одним електромагнітним випромінювачем для приміщень площею до 100 м2. Виробляється вже більше 10 років. Позмінно генерує високочастотні ультразвукові хвилі та низькочастотне електромагнітне поле. Конструктивний прототип моделі SD-042. Підходить для боротьби зі шкідниками в невеликих приміщеннях, дачних будиночках, кафе, офісах, кіосках і т.п. Діє на мишей, жуків. Живиться від мережі 220В (включається безпосередньо в розетку), працює безшумно.

Для початку роботи відлякувач гризунів потрібно просто вставити в розетку. При цьому він поперемінно, із заданими часовими інтервалами (близько 80 с і 160 с), включає різні режими роботи (ультразвук різних частот і електромагнітне поле). Індикація роботи відлякувача здійснюється за допомогою блимаючого червоного світлодіоду, розташованого під ультразвуковим динаміком.

Для досягнення максимальної ефективності ультразвуковий відлякувач гризунів повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його динаміком було якомога менше перешкод. Перший ефект від роботи відлякувача мишей JF-001D (метання гризунів в пошуках нового притулку і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити доволі скоро, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи відлякувача!

Нижче на відео показаний відлякувач гризунів і комах JF-001D в дії, зокрема, його перевірка детекторами ультразвуку та електромагнітного поля.


Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей Saintland JF-001D ефективний і нешкідливий для людей, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами, оскільки вони теж можуть відчувати дискомфорт від ультразвукових хвиль. Не допускайте потрапляння рідини на корпус і всередину відлякувача.

Комплект постачання:

  • відлякувач;
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Вид шкідника гризуни
Режими роботи 2 режими
Кількість динаміків 1 шт.
Місця використання будинки; дачі; кафе; кімнати; офіси; магазини
Додаткові функції
Технічні параметри
Площа дії 100 кв.м
Робоча частота 20-110 кГц (ультразвук); 0,8-8 Гц (ЕМП)
Ультразвуковий тиск н/д
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (вилка на корпусі)
Загальна потужність 10 Вт
Кількість батарейок не використовуються
Тип батарейок не використовуються
Ресурс батарейок не використовуються
Умови експлуатації
Робочі температури н/д
Інші характеристики
Габаритні розміри Ø12,0х8,0 см
Вага виробу 140 г
Країна-виробник Китай
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Відлякувач гризунів, мишей Saintland JF-001D

  • Виробник: Saintland
  • Модель: JF-001D
  • Наявність: є в наявності
  • Ціна: 630 грн

  • (з ПДВ)

  • 2 шт. і більше: по 600 грн
  • 5 шт. і більше: по 580 грн