LS-912 - це відлякувач для приміщень середніх розмірів з одним ультразвуковим динаміком, модифікована версія моделі LS-968. Застосовується в будинках, квартирах, офісах, кафе, коморах. Діє на мишей, щурів, тарганів, цвіркунів, блох, міль, мурашок. Живиться від мережі 220В (через блок живлення 9В), працює безшумно.

На задній стінці корпусу розташовано гніздо для підключення блоку живлення, кнопка для перевірки працездатності самого відлякувача і регулятор частоти ультразвуку, за допомогою якого користувач може дослідним шляхом підібрати найбільш ефективну частоту відлякування для конкретного шкідника. Індикація роботи здійснюється за допомогою червоного світлодіоду, розташованого на корпусі пристрою.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод. Перший ефект від його роботи (метання гризунів в пошуках нового притулку і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити доволі скоро, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи відлякувача!

Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей та пацюків нешкідливий для людей, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами, оскільки вони теж можуть відчувати дискомфорт від ультразвукових хвиль. Не допускайте потрапляння рідини на корпус і всередину відлякувача.

Комплект постачання:

  • відлякувач;
  • блок живлення 9В;
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Режими роботи 1 режим
Кількість динаміків 1 шт.
Додаткові функції регулятор частот; перевірка справності
Технічні параметри
Площа дії 230 кв.м
Робоча частота 30-65 кГц (ультразвук)
Ультразвуковий тиск 130 дБ
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (через блок живлення)
Загальна потужність 1,5 Вт
Кількість батарейок
Тип батарейок
Ресурс батарейок
Умови експлуатації
Робочі температури
Інші характеристики
Габаритні розміри 9,0х8,0х10,2 см
Вага виробу 175 г
Країна-виробник Тайвань
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Відлякувач мишей, щурів, гризунів Leaven LS-912

  • Виробник: Leaven
  • Модель: LS-912
  • Наявність: є в наявності
  • 540 грн

  • (з ПДВ)