2 шт: 855 грн

LS-927M - це ультразвуковий відлякувач гризунів на площу до 550 м2. Є покращеною версією моделі LS-927. Відлякувач має три (2 великих і 1 маленький) ультразвукові випромінювачі, направлені в різні боки, які одночасно створюють широкий частотний діапазон ультразвукових хвиль. Діє на мишей, щурів, тарганів, цвіркунів, блох, мурашок. Застосовується в великих залах, будинках, магазинах, ресторанах, офісах, складах тощо. Живиться від мережі 220В (через блок живлення 9В).

На задній стінці корпусу відлякувача LS-927M розташоване гніздо для підключення блока живлення та 4-х позиційний перемикач режимів генерації ультразвуку, за допомогою якого можна дослідним шляхом підібрати найбільш ефективний режим відлякування в даних умовах, а також перевірити працездатність самого пристрою. Індикація вибраного режиму роботи здійснюється за допомогою двох (зеленого і червоного) світлодіодів, розташованих на корпусі відлякувача.

Для досягнення максимальної ефективності ультразвуковий відлякувач гризунів повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його динаміками було якомога менше перешкод. Перший ефект від роботи відлякувача мишей LS-927M (метання гризунів в пошуках нового притулку і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити доволі скоро, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи відлякувача!

Нижче на відео показаний ультразвуковий відлякувач гризунів LS-927M в дії, зокрема, його перевірка детектором ультразвуку.


Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей та пацюків Leaven LS-927M ефективний і нешкідливий для людей, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами, оскільки вони теж можуть відчувати дискомфорт від ультразвукових хвиль. Не допускайте потрапляння рідини на корпус і всередину відлякувача. Під час роботи відлякувач видає негучне клацання.

Комплект постачання:

  • відлякувач;
  • блок живлення 9В;
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Вид шкідника гризуни
Режими роботи 3 режими
Кількість динаміків 3 шт.
Місця використання будинки; зали; магазини; ресторани; склади; кафе; офіси
Додаткові функції перевірка справності
Технічні параметри
Площа дії 550 кв.м
Робоча частота 25-65 кГц (ультразвук)
Ультразвуковий тиск 135 дБ
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (через блок живлення)
Загальна потужність 2 Вт
Кількість батарейок не використовуються
Тип батарейок не використовуються
Ресурс батарейок не використовуються
Умови експлуатації
Робочі температури н/д
Інші характеристики
Габаритні розміри Ø9,8х11,9 см
Вага виробу 175 г
Країна-виробник Тайвань
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Відлякувач мишей і пацюків Leaven LS-927M

  • Виробник: Leaven
  • Модель: LS-927M
  • Наявність: є в наявності
  • Ціна: 900 грн

  • (з ПДВ)

  • 2 шт. і більше: по 855 грн