2 шт: 830 грн

LS-967 - це ультразвуковий відлякувач гризунів який личить для великих приміщень з високими стелями об'ємом до 1700 м3 - складах, залах тощо. Відлякувач має три потужні ультразвукові випромінювачі, направлені в різні боки і вверх. Діє на мишей, щурів, тарганів, блох, павуків, клопів, кліщів, мурашок, білок, кажанів, єнотів. Живиться від мережі 220В (через блок живлення 9В).

На задній стінці корпусу відлякувача LS-967 розташовано гніздо для підключення блоку живлення і 3-х позиційний перемикач режимів генерації ультразвуку – нормальний (червоний індикатор), посилений (зелений індикатор) і активний (синій індикатор). Нормальний - це профілактичний режим, призначений для запобігання повторній появі шкідників. Посилений режим застосовується під час очищення приміщення від шкідників. Активний - це найбільш потужний режим відлякування, призначений для сильно заражених приміщень. Індикація вибраного режиму роботи здійснюється за допомогою світлодіодного індикатора (червоного, зеленого та синього), розташованого на корпусі приладу.

Для досягнення максимальної ефективності ультразвуковий відлякувач гризунів повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його динаміками було якомога менше перешкод. Перший ефект від роботи відлякувача мишей і щурів LS-967 (метання гризунів в пошуках нового притулку і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити доволі скоро, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи відлякувача!

Нижче на відео показаний ультразвуковий відлякувач гризунів LS-967 в дії, зокрема, його перевірка детектором ультразвуку.


Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей та пацюків Leaven LS-967 ефективний і нешкідливий для людей, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами, оскільки вони теж можуть відчувати дискомфорт від ультразвукових хвиль. Не допускайте потрапляння рідини на корпус і всередину відлякувача. Під час роботи відлякувача у найпотужнішому (активному) режимі людським вухом може відчуватися звуковий тиск.

Комплект постачання:

  • відлякувач;
  • блок живлення 9В;
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Вид шкідника гризуни
Режими роботи 3 режими
Кількість динаміків 3 шт.
Місця використання будинки; зали; магазини; ресторани; склади
Додаткові функції вимикач на корпусі
Технічні параметри
Площа дії 1700 куб.м
Робоча частота 13-45 кГц (ультразвук)
Ультразвуковий тиск н/д
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (через блок живлення)
Загальна потужність н/д
Кількість батарейок не використовуються
Тип батарейок не використовуються
Ресурс батарейок не використовуються
Умови експлуатації
Робочі температури н/д
Інші характеристики
Габаритні розміри Ø11,7х7,5 см
Вага виробу 100 г
Країна-виробник Тайвань
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Відлякувач мишей і пацюків Leaven LS-967

  • Виробник: Leaven
  • Модель: LS-967
  • Наявність: є в наявності
  • Ціна: 870 грн

  • (з ПДВ)

  • 2 шт. і більше: по 830 грн