Відлякувач LS-967 оптимально личить для великих приміщень з високими стелями. Має три потужні ультразвукові випромінювачі, направлені в різні боки і вверх. Діє на мишей, щурів, тарганів, блох, павуків, клопів, кліщів, мурашок, білок, кажанів, єнотів. Живиться від мережі 220В (через блок живлення 9В).

На задній стінці корпусу відлякувача розташовано гніздо для підключення блоку живлення і 3-х позиційний перемикач режимів генерації ультразвуку – нормальний (червоний індикатор), посилений (зелений індикатор) і активний (синій індикатор). Нормальний - це профілактичний режим, призначений для запобігання повторній появі шкідників. Посилений режим застосовується під час очищення приміщення від шкідників. Активний - це найбільш потужний режим відлякування, призначений для сильно заражених приміщень. Індикація вибраного режиму роботи здійснюється за допомогою світлодіодного індикатора (червоного, зеленого та синього), розташованого на корпусі приладу.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковими динаміками було якомога менше перешкод. Перший ефект від його роботи (метання гризунів в пошуках нового притулку і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити доволі скоро, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи відлякувача!

Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей та пацюків нешкідливий для людей, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами, оскільки вони теж можуть відчувати дискомфорт від ультразвукових хвиль. Не допускайте потрапляння рідини на корпус і всередину відлякувача. Під час роботи відлякувача у найпотужнішому (активному) режимі людським вухом може відчуватися звуковий тиск.

Комплект постачання:

  • відлякувач;
  • блок живлення 9В;
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Режими роботи 3 режими
Кількість динаміків 3 шт.
Додаткові функції вимикач на корпусі
Технічні параметри
Площа дії 1700 куб.м
Робоча частота 13-45 кГц (ультразвук)
Ультразвуковий тиск
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (через блок живлення)
Загальна потужність
Кількість батарейок
Тип батарейок
Ресурс батарейок
Умови експлуатації
Робочі температури
Інші характеристики
Габаритні розміри Ø11,7х7,5 см
Вага виробу 100 г
Країна-виробник Тайвань
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
 Погано          Добре
Захист від роботів

Відлякувач мишей і пацюків Leaven LS-967

  • Виробник: Leaven
  • Модель: LS-967
  • Наявність: є в наявності
  • 870 грн

  • (з ПДВ)

відлякувач гризунів для складу, потужний відлякувач мишей