LS-925 - це спеціальний відлякувач із живленням від однієї 9В батарейки типу Крона. Спрощена версія моделі LS-925M. Незамінний для льохів, комор, гаражів, горищ, сараїв, туалетів, кіосків в яких немає електромережі 220В. Діє на мишей, щурів, блох, павуків.

Відлякувач має один ультразвуковий динамік невеликої потужності і працює в імпульсному режимі (ультразвукові імпульси тривалістю 0.4 с чергуються з паузами по 8 с), що дозволяє істотно економити ресурс батарейки. Відлякувач можна повісити на цвях на стіну або покласти на тверду горизонтальну поверхню. Індикація роботи здійснюється за допомогою миготливого червоного світлодіоду, розташованого біля динаміка.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод. Перший ефект від його роботи (метання гризунів в пошуках нового притулку і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити доволі скоро, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи відлякувача!

Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей та пацюків нешкідливий для людей, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами, оскільки вони теж можуть відчувати дискомфорт від ультразвукових хвиль. Не допускайте потрапляння рідини на корпус і всередину відлякувача.

Комплект постачання:

  • відлякувач;
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Режими роботи 1 режим
Кількість динаміків 1 шт.
Додаткові функції
Технічні параметри
Площа дії 185 кв.м
Робоча частота 25-26 кГц (ультразвук)
Ультразвуковий тиск 130 дБ
Параметри живлення
Тип електроживлення батарейки
Загальна потужність
Кількість батарейок 1 шт.
Тип батарейок 9В (Крона)
Ресурс батарейок 4 міс.
Умови експлуатації
Робочі температури
Інші характеристики
Габаритні розміри Ø10,8х3,0 см
Вага виробу 95 г
Країна-виробник Тайвань
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
 Погано          Добре
Захист від роботів

Відлякувач мишей на батарейці Leaven LS-925

  • Виробник: Leaven
  • Модель: LS-925
  • Наявність: є в наявності
  • 444 грн

  • (з ПДВ)

відлякувач гризунів на батарейці