AGTZ-01 - це електронний відлякувач на сонячних батареях, який допоможе прогнати кротів з ділянки площею до 8 соток. Найчастіше застосовується для боротьби з кротами на клумбах, городах, газонах, дачних ділянках. Принцип роботи відлякувача кротів на сонячній батареї - періодичні вібрації електромеханічного елементу, що створює неприємний і лякаючий ефект для підземних шкідників і змушує їх протягом декількох днів йти в спокійніше місце, подалі від відлякувача. Інтервали між вібраціями постійні.

Відлякувач кротів має легкий алюмінієвий корпус - ногу з віброгенератором і пластиковий капелюшок з сонячною панеллю і акумулятором. Оскільки джерелом живлення AGTZ-01 є сонячна батарея, це звільняє користувача від необхідності регулярно купувати дорогі батарейки.

Для початку роботи необхідно встановити ногу відлякувача вертикально в землю, з'єднати контакти ноги та капелюшка і встановити капелюшок на ногу. Оскільки AGTZ-01 не герметичний, дуже важливо, щоб капелюшок відлякувача знаходився над рівнем землі. Жодні інші додаткові налаштування не потрібні.

Увага! При настанні заморозків відлякувач кротів Airhomecomfort AGTZ-01 потрібно виймати із землі та від'єднувати віброгенератор від сонячної панелі. Відразу після установки відлякувача в землю ущільнить ґрунт навколо нього якомога сильніше (це забезпечить максимально щільний контакт пристрою з ґрунтом, і, відповідно, максимальний радіус дії). На зиму відлякувач рекомендується виймати з землі та відключати живлення.

Комплект постачання:

  • відлякувач;
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Матеріал корпуса метал
Герметичність корпуса ні
Тип віброгенератора електромеханічний
Батарейний відсік фіксований
Наявність підсвічування немає
Технічні параметри
Площа дії 800 кв.м
Радіус дії 16 м
Частота вібрації 400 Гц
Тривалість вібрації 3 с
Міжвібраційний інтервал 90 с
Параметри живлення
Тип електроживлення сонячна батарея
Кількість батарейок -
Тип батарейок -
Ресурс батарейок н/д
Інші характеристики
Габаритні розміри Ø16,0х44,0 см
Вага виробу 215 г
Країна-виробник Китай
Гарантійний термін 6 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Відлякувач кротів Airhomecomfort AGTZ-01

  • Виробник: Airhomecomfort
  • Модель: AGTZ-01
  • Наявність: є в наявності
  • Ціна: 390 грн

  • (без ПДВ)