2 шт: 1080 грн

LS-928 - це універсальний відлякувач шкідників з двома різнотипними динаміками, призначений для боротьби з собаками, котами, лисицями, а також гризунами, птахами, кажанами. Пристрій може використовуватися як в приміщенні, так і на вулиці. Відлякувач в безперервному режимі генерує нечутні людині ультразвукові хвилі змінної частоти (ефективна дальність до 17 м, кут розсіяння 90°), які створюють шкідникам дискомфорт і вимушують їх вирушати в інше місце. LS-928 характеризується низьким енергоспоживанням (близько 1,5 Вт), завдяки чому навіть цілодобова його експлуатація не потребує великих витрат.

Відлякувач для собак, птахів, гризунів створює неприємний тиск на слух, який посилюється по мірі наближення шкідника до працюючого пристрою. LS-928 покриває ультразвуковими хвилями достатньо обширну територію: до 230 кв.м на вулиці і до 468 кв.м в приміщенні (площа дії збільшується за рахунок вторинного віддзеркалення від стін). Зупиняючий ефект досить хороший, особливо якщо у тварини немає проблем з органами слуху.

Ультразвуковий відлякувач LS-928 захищений кожухом від вертикально падаючих опадів, його можна вішати на стіну або стовп. Живлення відлякувача здійснюється через 9В блок живлення від електромережі 220В (довжина кабелю живлення разом з подовжувачем складає 7 м). Відлякувач також оснащений засобом індикації працездатності. На його лицьовій стороні розташований світлодіодний індикатор червоного кольору, який вказує на роботу ультразвукового динаміка.

Увага! При встановленні ультразвукового відлякувача Leaven LS-928 зовні приміщення в місці без зовнішнього накриття потрібно стежити за тим, щоб ультразвукові динаміки не були направлені вгору, оскільки у цьому випадку на них може потрапити дощова вода або сніг, що призведе до істотного зменшення ефективності відлякування та поломки відлякувача!

Комплект постачання:

 • відлякувач з кожухом;
 • шнур живлення (6 м);
 • блок живлення 9В;
 • інструкція;
 • картонна коробка.
Особливості приладу
Тип відлякувача стаціонарний (настінний)
Кількість динаміків 2 шт.
Генерація ультразвуку неперервна
Додаткові функції подовжувач 6 м
Технічні параметри
Дальність дії 17 м
Площа дії 230 кв.м
Робоча частота 20-65 кГц (ультразвук)
Ультразвуковий тиск 130 дБ
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (через блок живлення)
Загальна потужність 1,5 Вт
Кількість батарейок не використовуються
Тип батарейок не використовуються
Умови експлуатації
Захист від дощу так (IPx1)
Інші характеристики
Габаритні розміри 14х12,2х11 см
Вага виробу 275 г
Країна-виробник Тайвань
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Відлякувач собак, птахів, гризунів Leaven LS-928

 • Виробник: Leaven
 • Модель: LS-928
 • Наявність: є в наявності
 • Ціна: 1140 грн

 • (з ПДВ)

 • 2 шт. і більше: по 1080 грн