Відлякувачі змій

Відлякувачі змій

Відлякувачі змій - це гуманні та ефективні електронні засоби, які призначені для боротьби з вужами, гадюками на ділянці, захисту території від небезпечних змій. Пристрій для відлякувння змій вкопується в землю і періодично вібрує. Ця вібрація приладу подразнює змій і змушує їх повзти подалі, в спокійніше місце. Постійно працюючий відлякувач змій запобігає їх повторній появі.


Відлякувач змій Leaven LS-107

Відлякувач змій Leaven LS-107

металевий, герметичний, на 300 кв.м, змінна циклічність вібрації, на батарейках

є в наявності
2 шт: 850 грн
5 шт: 800 грн

Ціна: 900 грн (з ПДВ)

 (3)
Відлякувач змій на сонячній батареї Airhomecomfort GH-318

Відлякувач змій Airhomecomfort GH-318

метал і пластик (шляпа), не герметичний, на 310 кв.м, змінні режими вібрації, сонячна батарея

очікується
очікується

Ціна: 790 грн (без ПДВ)

 (1)
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 стор.)

Рекомендації  щодо вибору та експлуатації відлякувача змій:

  1. Рекомендуємо купити відлякувач змій з 30-50% запасом за площею дії, оскільки в рихлому ґрунті ефективність відлякування відчутно знижується.
  2. Чим сильніше буде ущільнена земля в місці установки приладу для відлякування змій, тим вище буде ефективність боротьби зі зміями.
  3. Відлякувач змій на сонячних батареях потрібно встановлювати лише на відкритому, добре освітленому місці, інакше батарея повністю не заряджатиметься і відлякувач не працюватиме вночі. Додатково також треба слідкувати за чистотою самої сонячної панелі на відлякувачі і своєчасно витирати з неї бруд та пил.
  4. Не залишайте старі батарейки у відлякувачі. Це збереже засіб від змій від псування електролітом і, відповідно, забезпечить довший термін служби.
  5. Перші декілька днів після установки лякалки буде видно підвищену активність змій. Це пов'язано з тим, що змії що змії будуть вибиратися зі свої нір і уповзатимуть в інше, спокійніше місце проживання, поза зоною дії відлякувача.
  6. Ультразвуковий відлякувач змій - це помилковий термін! Правильно казати - вібраційний! Змії не чують ультразвук, проте гарно відчувають тремтіння землі. Частота вібрації в змієпугах не перевищує декілька сотень герць, що набагато нижче за умовний поріг ультразвуку в 20000 Гц.