JB20M-2X20W - це ефективний електричний знищувач комарів, мошок, мух та інших літаючих комах, призначений для використання в приміщеннях площею до 240 м2 (у будинках, магазинах, кафе і т.п.). При необхідності, може підвішуватися за ланцюжок під стелю.

Пристрій для знищення комах JB20M-2X20W складається з двох горизонтально встановлених ламп, між якими розташована металева градка під напругою. Вся конструкція розміщена в крупночарунковому корпусі, який захищає від випадкового контакту зі струмопровідними елементами. Світло ламп принаджує літаючих комах. Залетівши всередину знищувача комаха торкається металевої сітки, що знаходиться під напругою і миттєво знищується електричним розрядом. Знищувач слугує чудовою альтернативою хімічним репелентам.

Для початку роботи електричний знищувач комарів достатньо поставити на рівну тверду поверхню або підвісити на гак, включити в розетку і перемкнути вимикач на корпусі приладу. Не рекомендується встановлювати знищувач в яскраво освітленому місці (поблизу світильників, вікон, тощо), оскільки у такому разі світло його ламп слабо виділятимуться на загальному фоні і, відповідно, зменшиться радіус принаджування комах. Обслуговування лампового знищувача комарів JB20M-2X20W полягає в періодичному чищенні піддону та струмопровідних прутів від мертвих комах.

Увага! Побутовий знищувач комах JB20M-2X20W не можна використовувати для боротьби з комахами в місцях, де є вибухонебезпечні випари та бризки води. Не рекомендується включати пристрій в доступних для дітей і домашніх тварин місцях. Регулярно очищайте піддон від мертвих комах. Якщо цього не робити, то купка мертвих комах в піддоні може дорости до струмопровідних грат, внаслідок чого виникне постійний тліючий розряд і інсектицидна лампа швидко вийде з ладу.

Комплект постачання:

  • знищувач;
  • лампи (2 шт.):
  • ланцюжок;
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Вид шкідника комарі; мухи; мошки
Матеріал корпуса метал і пластик
Додаткові функції вимикач на корпусі
Види комах літаючі
Спосіб принаджування світло ламп(и)
Спосіб знищення електричний розряд
Колір корпусу сріблястий
Технічні параметри
Площа дії 240 кв.м
Радіус дії 8-10 м
Кількість ламп 2 шт.
Потужність лампи 2x18 Вт
Термін служби лампи н/д
Напруга розряду
Клас електрозахисту н/д
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (через шнур)
Загальна потужність 43 Вт
Умови експлуатації
Захист від дощу немає
Інші характеристики
Габаритні розміри 65,7х9,4х30,2 см
Вага виробу 3,5 кг
Країна-виробник Китай
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись

Знищувач комах JB20M-2X20W (240 м2)

  • Виробник: Airhomecomfort
  • Модель: JB20M-2X20W
  • Наявність: є в наявності
  • Ціна: 1865 грн

  • (з ПДВ)