очікується

Cricri-308E - це професійний електричний знищувач комарів, мошок, мух та інших літаючих комах, призначений для використання в приміщеннях великих розмірів площею до 850 м2 (торговельних залах, виробничих приміщеннях, складах тощо). Є аналогом моделі Cricri-308A, тільки без заземлення. Знищувач комах має захист від бризок дощу, тому може експлуатуватися на вулиці, терасі. При необхідності, може підвішуватися за два ланцюжки під стелю.

Пристрій для знищення літаючих комах Cricri-308E складається з двох горизонтально встановлених ламп, під якими розташована металева градка під напругою. Вся конструкція розміщена в крупночарунковому корпусі, який захищає від випадкового контакту зі струмопровідними елементами. Знищувачі комах Mo-El мають Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України, виданий Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Принцип дії електричного знищувача комах Cricri-308E полягає в наступному. Безпечні ультрафіолетові лампи А-типу світять у вузькому діапазоні видимого світлового спектру, який принаджує літаючих комах. Залетівши всередину знищувача комаха торкається металевої сітки, що знаходиться під напругою і миттєво знищується електричним розрядом. Знищувач слугує чудовою альтернативою хімічним репелентам.

Для початку роботи ламповий знищувач комарів достатньо поставити на рівну тверду поверхню або підвісити на два гаки і включити в розетку. Не рекомендується встановлювати знищувач в яскраво освітленому місці (поблизу світильників, вікон, тощо), оскільки у такому разі світло його ламп слабо виділятимуться на загальному фоні і, відповідно, зменшиться радіус принаджування комах. Обслуговування промислового знищувача комарів Cricri-308E полягає в періодичному чищенні піддону та струмопровідних прутів від мертвих комах.

Увага! Електричний знищувач комах Mo-El CriCri 308E ефективний, але його не можна використовувати для боротьби з комахами в місцях, де є вибухонебезпечні випари та струмені води. Не рекомендується включати пристрій в доступних для дітей і домашніх тварин місцях. Регулярно очищайте піддон від мертвих комах. Якщо цього не робити, то купка мертвих комах в піддоні може дорости до струмопровідних грат, внаслідок чого виникне постійний тліючий розряд і знищувач швидко вийде з ладу.

Комплект постачання:

  • знищувач;
  • лампи (2 шт.):
  • інструкція;
  • картонна коробка.
Особливості приладу
Матеріал корпуса метал і пластик
Види комах всі літаючі
Спосіб принаджування світло ламп(и)
Спосіб знищення електричний розряд
Технічні параметри
Площа дії 850 кв.м
Радіус дії 15-18 м
Кількість ламп 2 шт.
Потужність лампи 2x40 Вт
Термін служби лампи 2000 годин
Напруга розряду 5000 В
Клас електрозахисту II
Параметри живлення
Тип електроживлення 220В (через шнур)
Загальна потужність 95 Вт
Умови експлуатації
Захист від дощу так (IPx4)
Інші характеристики
Габаритні розміри 68х20х38 см
Вага виробу 8,0 кг
Країна-виробник Італія
Гарантійний термін 24 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Знищувач комах Mo-El CriCri-308E

  • Виробник: Mo-El
  • Модель: CriCri-308E
  • Наявність: очікується
  • Ціна: 8653 грн

  • (з ПДВ)


Рекомендовані товари

Лампа 40 Вт для знищувача літаючих комах Mo-El

Лампа 40 Вт для знищувач комах, комарів Mo-El

потужність 40W, F, T12, BL 368, для знищувачів CriCri-308A, CriCri-308E, Geko-7298

є в наявності

676 грн (з ПДВ)

 (0)