Бінокль Pentax AP 10X30 WP (65932) відповідає всім сучасним вимогам та стандартам: повне багатошарове просвітлення лінз, захист від води та пилу по стандарту JIS 6 (Japanese Industrial Standards), продутий азотом. Зовнішнє гумове покриття корпусу забезпечує надійний захист від ковзання та стійкість до ударів. Компактна модель бінокля Pentax AP 10X30 WP (65932) придатна для використання як в повсякденних спостережень (морські прогулянки, туризм), так і для серйозних спостережень (полювання, екстремальний туризм), в складних природніх умовах підвищеної вологості, при різких перепадах температур.

Виробник торгової марки Pentax цінує високу якість своїх товарів, тому щоб виключити підробки на ринку, кожній одиниці оптики Pentax, на заводі виробника присвоюється унікальний серійний номер, завдяки якому можна ідентифікувати справжність товару і бути впевненим, що у вас дійсно оригінальний, високоякісний оптичний прилад.

Особливості бінокля:

  • Fully-multi-coated Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики забезпечує однаково високу світлопропускну здатність по всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності і кольоропередачі в природних тонах.
  • Long eye relief design Значне віддалення вихідної зіниці, що пропонується у всій спортивній оптиці Pentax, дозволяє глядачеві бачити все поле зору чітко і без зусиль. Це особливо корисно для тих, хто носить окуляри і дозволяє дивитися протягом тривалого часу без додаткового навантаження на очі.
  • Waterproof Оптика герметизована і захищена від проникнення вологи по стандарту JIS 6 (Japanese Industrial Standards). Занурення в рідину на глибину 1 метр не завдасть приладу шкоди і не вплине на його функціональність. Такій оптиці ніякі погодні умови не є страшними.
  • Nitrogen purged Зсередини корпус продутий інертним газом (азотом), що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур. Як наслідок, оптика не запотіє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.
  • Superb impact resistance Зовнішнє гумове покриття корпусу забезпечує надійний захист від ковзання та стійкість до ударів.
  • Регулюючі наглазники. Легко і точно підлаштовуються для потрібного й комфортного стану, що дає змогу використовувати бінокль як з окулярами, так і без них.
  • Можливість використання штативу.

Особливості товару:
Тип збільшення Постійне
Тип конструкції Porro
Матеріал призм BK7
Лінзи З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated)
Оправи окулярів Поворотно-висувний наглазник з декількома фіксованими положеннями
Матеріал Полікарбонат з гумовим покриттям
Клас Для полювання
Додаткові характеристики Регулювання міжосьової відстані, мм: 60 - 70 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4
Технічні параметри:
Кратність наближення 10х
Максимальне збільшення 10
Діаметр об'єктива 30 мм
Діаметр вихідної зіниці 3 мм
Світлосила 9
Фактор сутінків 9
Поле зору на 1000 м 96.1 м
Мінімальна дистанція фокусування 3 м
Винесена окулярна точка 18.8 мм
Реальний кут зору 5.5°
Умови експлуатації:
Герметичність конструкції 100% водонепроникний корпус
Захист Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі
Інші характеристики:
Комплект поставки Бінокль Захисні кришки окулярів та об'єктива М'який кейс для зберігання та транспортування Нашийний ремінь
Колір виробу Black
Розміри виробу 57 x 120 x 158 мм
Вага виробу 463 г
Країна реєстрації бренду Японія
Країна-виробник Філіппіни
Гарантія 12 міс.

Відгуки (1):

НАПИСАТИ ВІДГУК:

Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись

Бінокль Pentax AP 10X30 WP Black (65932)

  • Виробник:    
  • 10170 грн
  • Ціна: 9199 грн

  • в наявності



4.0 (відгуків: 1)


Оплата:

  • Передоплата на розрахунковий рахунок
  • Відтермінування платежу (для бюджетних установ)

Доставка:

  • У відділення / поштомат Нової Пошти
  • Адресна доставка (кур'єром Нової Пошти)