Гарантія і обмін

Гарантійні зобов'язання

Наша компанія є офіційним постачальником і продавцем в Україні, і безпосередньо зацікавлена в реалізації лише якісного товару! Кожен прилад проходить у нас передпродажну перевірку! На всі прилади надається гарантія. Якщо прилад має серійний номер - до нього додається гарантійний талон, якщо серійного номера немає - наклеюється гарантійна наклейка. У разі поломки – звертайтесь і надсилайте несправний прилад до нашого сервісного центру. Гарантія подовжується на термін, протягом якого прилад знаходиться в ремонті.

Увага! Безкоштовному гарантійному ремонту не підлягають прилади, у яких сплив термін гарантії, є механічні пошкодження, сліди самостійного ремонту або удару, пошкоджена гарантійна наклейка або відсутній гарантійний талон. Затоплення, надмірний нагрів або переохолодження, удар струмом, псування електроніки електролітом батарейок, використання сторонніх аксесуарів (наприклад, неоригінальних зарядок) також позбавляє Вас права на безкоштовний ремонт. Розряд елементів живлення не є гарантійним випадком.


Порядок обміну

Якщо товар Вам не підходить (наприклад, потрібен відлякувач шкідників з більшою площею дії), то Ви можете протягом 14 днів з дня покупки обміняти придбаний товар на іншій з компенсацією різниці вартості. Обов'язковою умовою обміну є збереження видаткових документів (чека або накладної), пакування, комплектності і товарного вигляду (прилад і його коробка не повинні мати слідів використання - бруду, подряпин тощо). Якщо Ви знаходитеся в Києві, Вам достатньо звернутись до нас і привезти товар на обмін до нашого офісу. Якщо Ви знаходитеся в іншому місті України – потрібно звернутись до нас і відправити товар на обмін Новою Поштою. Після отримання та перевірки ми протягом 1-3 днів висилаємо інший товар, згідно домовленості з покупцем. Різниця вартості товарів, якщо така буде, відшкодовується на банківську карту або післяплатою. Вартість всіх пересилань пов'язаних з обміном товару оплачує покупець!

Увага! Не відправляйте товар післяплатою (з оплатою при отриманні)! У відділенні Нової Пошти немає умов для повноцінної перевірки присланої посилки, тому посилка з післяплатою буде повернена назад відправникові.