Гарантія та обмін

Гарантійні зобов'язання. Наш магазин є офіційним постачальником та продавцем в Україні, і безпосередньо зацікавлений в реалізації лише якісного товару! Кожен прилад перед відправленням замовнику проходить передпродажну перевірку! На всі прилади, в залежності від виробника, надається гарантія терміном від 6 до 24 місяців. Якщо прилад має серійний номер - до нього додається гарантійний талон, якщо серійного номера немає - наклеюється гарантійна наклейка. У разі поломки – звертайтесь до нас і надсилайте несправний прилад до нашого сервісного центру. Гарантія подовжується на той термін, протягом якого прилад знаходиться в ремонті.

Увага! Гарантійному ремонту не підлягають прилади, у яких є механічні пошкодження, сліди самостійного ремонту або удару, а також якщо пошкоджена гарантійна наклейка або відсутній гарантійний талон. Затоплення, надмірний нагрів або переохолодження, удар струмом, псування електроніки електролітом батарейок, що потекли, використання сторонніх аксесуарів (наприклад, неоригінальних зарядок) також позбавляє Вас права на безкоштовний ремонт.

Також зверніть увагу, що розряд елементів живлення не є гарантійним випадком.

Порядок обміну. Якщо товар Вам не підходить (наприклад, потрібен відлякувач з більшою площею дії), то Ви можете протягом 14 днів з дня покупки обміняти придбаний товар на іншій з компенсацією різниці вартості. Обов'язковою умовою обміну є збереження видаткових документів (чека або накладної), пакування, комплектності і товарного вигляду (прилад та його коробка не повинні мати слідів використання - бруду, подряпин і т.п.). Якщо Ви знаходитеся в Києві, то Вам достатньо звернутись до нас і привезти товар на обмін до нашого офісу. Якщо Ви знаходитеся в іншому місті України – потрібно звернутись до нас і відправити товар нам на обмін. Після його отримання та перевірки ми протягом 1-3 днів висилаємо інший товар, згідно домовленості з покупцем. Різниця вартості товарів, якщо така буде, відшкодовується на банківську карту або післяплатою. Вартість всіх пересилань пов'язаних з обміном товару оплачує покупець!

Увага! Не надсилайте товар післяплатою! У відділенні Нової Пошти немає умов для повноцінної перевірки присланої посилки, тому посилка з післяплатою буде просто повернена назад відправникові.