Доставка і оплата

Замовлення можна забрати самовивозом в Києві (за попередньою домовленістю) або отримати через перевізника "Нова Пошта". Доставка "Новою Поштою" може здійснюватися як по передоплаті, так і з післяплатою (тобто з оплатою вартості товару при отриманні).

Увага! Час пересилання визначається перевізником "Нова Пошта" (зазвичай становить 1-2 дні). Вартість пересилання визначається перевізником "Нова Пошта" (залежить від оціненої вартості товару, його розмірів і ваги, дальності транспортування, наявності післяплати і зазвичай складає 50-150 грн.).

Порядок пересилання товару післяплатою через "Нову пошту":

  1. Треба зробити замовлення на сайті і в Способі оплати вказати "Оплата при отриманні товару";
  2. Після підтвердження замовлення ми відправляємо посилку та повідомляємо одержувачу номер товарно-транспортної накладної за яким можна буде її отримати;
  3. Після прибуття посилки в пункт призначення ("Нова пошта" сповіщає про це СМС-повідомленням) одержувач йде до відділення "Нової пошти", отримує посилку, за бажанням перевіряє її вміст і оплачує заявлену вартість, а також транспортні послуги згідно з прейскурантом перевізника.

Увага! Для отримання посилки треба буде повідомити співробітнику "Нової пошти" номер товарно-транспортної накладної, а також мати при собі документ що посвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення). У випадку відправлення вантажу на юридичну особу, необхідно додатково мати довіреність від фірми на право отримання посилки.

Можливі варіанти оплати:

  • Оплата готівкою (для фізичних осіб) - безпосередньо при отриманні товару або грошовий переказ (передоплата) на банківську карту.
  • Безготівковий розрахунок (для юридичних осіб) – передоплата на банківський рахунок або післяплата по договору.