Детектор газів Xintest HT-1805 – це портативний багатоканальний газоаналізатор для одночасного контролю концентрації кисню (O₂), чадного газу (CO), сірководню (H₂S) та рівня горючих газів (LEL) у повітрі. Прилад призначений оцінювати токсичність повітря і потенційні ризики пожежі чи вибуху в технічних і житлових приміщеннях, а також на виробництві.
Модель оснащена LCD-дисплеєм із підсвіткою (можна вмикати і вимикати), на якому одночасно відображаються показники всіх вимірюваних газів. Це дозволяє швидко оцінити стан повітря і вчасно виявити небезпечні концентрації. Вбудований літієвий акумулятор забезпечує автономну роботу без прив’язки до зовнішнього живлення, а компактний корпус робить прилад зручним для переносного використання (в комплекті є кліпса для носіння на верхньому одязі).
У Xintest HT-1805 використовується дифузійний принцип вимірювання, який у поєднанні з високочутливими сенсорами дозволяє реєструвати зміну газових концентрацій в реальному часі, без складних систем забору проб.
Газоаналізатор підтримує встановлення порогових рівнів сигналізації по мінімальній і максимальній концентрації газів. При виході за встановлені межі спрацьовує тривожна сигналізація (звук, світло та вібрація), що дозволяє своєчасно реагувати на потенційну небезпеку. Після повернення концентрації у встановлені межі сигналізація вимикається автоматично.
Додатково прилад підтримує встановлення порогових рівнів сигналізації TWA та STEL для СО і H₂S, що дозволяє контролювати не лише миттєве перевищення концентрації цих газів, а й безпечність перебування у їх середовищі протягом тривалого часу.
TWA (Time-Weighted Average) контролює середньозважену концентрацію газу за тривалий період роботи (наприклад, за зміну), тоді як STEL (Short-Term Exposure Limit) контролює максимально допустимий рівень короткочасного впливу. Це особливо важливо при роботі в приміщеннях, на виробництві або в замкнених просторах, де небезпеку становлять не лише пікові значення, а й тривала дія отруйних газів.
Після увімкнення прилад швидко виходить у робочий режим та підходить для регулярного використання в умовах підвищених вимог до безпеки повітряного середовища. У разі необхідності газоаналізатор може калібруватися (за наявності відповідного обладнання).
Діапазони вимірювання концентрації газів:
- Кисень (O₂): 0…30%;
- Чадний газ (CO): 0…999 ppm;
- Сірководень (H₂S): 0…100 ppm;
- Горючі гази (LEL): 0…100% LEL.
Інші технічні характеристики:
- Час виходу в робочий режим: ≤1 хв;
- Робочі температури: -10…+50°C;
- Вологість: 15...90% RH (без конденсації);
- Розміри: 130×65×43 мм;
- Вага: ≈200 г.
Сфери застосування:
- перевірка котелень і технічних приміщень;
- контроль повітря у виробничих зонах і лабораторіях;
- сервісне обслуговування вентиляційних і газових систем;
- роботи в резервуарах, колодязях і замкнених просторах;
- моніторинг безпеки повітря на складах і в майстернях.
На сайті можна купити професійний газоаналізатор 4 в 1 Xintest HT-1805 з офіційною гарантією. Доставка по Україні, вигідна ціна з ПДВ.
Комплектація: детектор газів HT-1805, зарядний кабель і блок, кліпса, гнучка трубка, інструкція, кейс, коробка.
| Особливості товару: | |
| Види газів | чадний газ (CO); кисень (O₂); сірководень (H₂S); горючі (CH₄ C₂H₆ C₃H₈ C₄H₁₀) |
| Дисплей | монохромний з підсвічуванням |
| Додаткові функції | фіксація мінімального і максимального значення |
| Технічні параметри: | |
| Діапазон вимірювання | CO: 0...999 ppm, O₂: 0...30%, H₂S: 0...100 ppm, LEL: 0...100% |
| Роздільна здатність | CO: 1 ppm, O₂: 0,1%, H₂S: 1 ppm, LEL: 1% |
| Час відгуку | до 1 хв. (час виходу в робочий режим) |
| Параметри живлення: | |
| Електроживлення | акумулятор |
| Умови експлуатації: | |
| Діапазон робочих температур | -10...50°C |
| Відносна вологість | 15...90% без конденсації |
| Інші характеристики: | |
| Розміри виробу | 13,5х6,5х4,3 см |
| Вага виробу | 200 г |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс. |
Відгуки (1):




