Модель Greentest-Mini підключається до смартфону по bluetooth-каналу і включає в себе наступні функції:

 • визначення вмісту нітратів в свіжих продуктах;
 • вимірювання жорсткості (загальної мінералізації) води.

Конструктивно Greentest-Mini є моноблоком з однією кнопкою включення і чорно-білим індикатором на якому відображується статус підключення до смартфону і заряд акумулятора. У нижній частині корпусу розташовані висувні зонди за допомогою яких вимірюється вміст нітратів і жорсткість води. Управління приладом, запуск і перегляд результатів вимірювань здійснюється за допомогою смартфона на якому встановлений додаток Greentest (можна завантажити з Play Маркету). Є можливість фотографувати вимірюваний продукт, а також передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні. Прилад має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України, виданий Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Вимірювання вмісту нітратів:

Greentest-Mini може визначати нітрати у більш ніж 60 видів овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (в т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю, лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові, черешню, часник, яблуко, ямс та ін. Перелік продуктів постійно доповнюється.

Для вимірювання нітратів потрібно включити прилад, відкрити додаток на смартфоні і встановити з'єднання, висунути вимірювальні щупи, вибрати в меню продукт, увіткнути в нього щупи і почати тест. Через декілька секунд результат вимірювання відображуватиметься на екрані смартфона разом з одним з 3-х повідомлень: Перевірено, вміст нітратів у нормі, Увага, вміст нітратів підвищений або Обережно, вміст нітратів надмірний. Якщо вміст нітратів незначний (менше 30 мг/кг) на экран виводиться значення <30. Норма вмісту нітратів для кожного продукту своя і прошита в приладі.

Вимірювання жорсткості води:

Для вимірювання загальної мінералізації (жорсткості) води потрібно включити прилад, відкрити додаток на смартфоні і встановити з'єднання, висунути вимірювальні щупи, зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальні щупи у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані з повідомленням: м'якасередня жорсткістьдосить жорсткажорсткадуже жорстка. За допомогою такого вимірювання можна діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, у т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення, тим більше у воді солевих домішок. Норма - близько 100 ррм.

Комплект постачання:

 • нітрат-тестер;
 • USB-шнурок;
 • шнурок для носіння;
 • інструкція;
 • картонна коробка.
Особливості приладу
Тип нітратоміра побутовий
Функції приладу нітрат-тестер; TDS-метр
Об'єкт вимірювання нітрати в овочах; нітрати в фруктах; нітрати в грибах; нітрати в м'ясі; нітрати в рибі; жорсткість води
Тип індикації цифрова
Спосіб управління через смартфон
Мова меню українська; російська; англійська
Додаткові функції
Технічні параметри
Діапазон вимірювання 0...9999 мг/кг (нітрати); 0...999 ppm (жорсткість води)
Похибка вимірювання ±10% (нітрати)
Канал передачі даних Bluetooth
Параметри живлення
Тип електроживлення вбудований акумулятор
Кількість батарейок
Тип батарейок
Час роботи до зарядки до 3 годин
Умови експлуатації
Робочі температури 0...60°C
Інші характеристики
Габаритні розміри 10,0х3,0х1,8 см
Вага виробу 30 г
Країна-виробник Китай
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Нітрат-тестер 2 в 1 Anmez Greentest-Mini

 • Виробник: Anmez
 • Модель: Greentest-Mini
 • Наявність: є в наявності
 • Ціна: 2450 грн

 • (без ПДВ)