Greentest-Eco-6 має покращений інтерфейс користувача і включає в себе наступні функції:

 • визначення нітратів в свіжих овочах, фруктах, грибах, м'ясі, рибі;
 • вимірювання жорсткості (загального солевмісту, мінералізації) води;
 • оцінка радіаційного фону та підрахунок сумарної дози опромінення.

Конструктивно Greentest-Eco-6 є моноблоком з кольоровим сенсорним дисплеєм. В нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває гострі вимірювальні щупи. У верхній частині корпусу розташована кнопка включення. Живлення приладу здійснюється від вбудованого акумулятора. Додаткова властивість - вбудований магніт, завдяки якому прилад можна чіпляти на металеву поверхню. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні та можливість підключення пристрою по bluetooth-каналу до смартфона. Прилад має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України, виданий Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Вимірювання нітратів:

Greentest-Eco-6 може визначати нітрати у більш ніж 60 видів овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (в т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю, лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові, черешню, часник, яблуко, ямс та ін. Перелік продуктів постійно доповнюється.

Для вимірювання нітратів достатньо включити прилад, зайти в розділ овочів, фруктів, м'яса або риби, вибрати продукт, встромити в нього щупи і почати тест. Через декілька секунд результат вимірювання відобразиться на екрані разом з одним з 3-х повідомлень: Перевірено, вміст нітратів у норміУвага, вміст нітратів підвищений або Обережно, вміст нітратів надмірний. Якщо вміст нітратів незначний (менше 30 мг/кг) на экран виводиться значення <30. Норма вмісту нітратів прошита в приладі і для кожного продукту своя.

Вимірювання жорсткості води:

Для вимірювання загальної мінералізації (жорсткості) води достатньо зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальні щупи у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані з відповідним повідомленням (м'якасередня жорсткістьдосить жорсткажорсткадуже жорстка).

За допомогою такого вимірювання можна діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, у т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення, тим більше у воді солевих домішок. Норма - близько 100 ррм.

Вимірювання радіації:

Для вимірювання радіації достатньо увійти до меню Радіація і піднести прилад якомога ближче до предмету, що Вас цікавить (для отримання достовірного результату потрібно трохи почекати, поки набереться статистика). Весь цей час на екрані безперервно відображуватиметься поточне значення радіаційного фону і сумарної дози і буде виводитися відповідне повідомлення (радіаційний фон у нормірадіаційний фон підвищений або радіаційний фон небезпечний). Норма в Україні - до 0.3 мкЗв/год для радіаційного фону і до 1 мЗв для дози населення (за рік).

Комплект постачання:

 • нітрат-тестер;
 • зарядний блок;
 • USB-шнурок;
 • м'який чохол;
 • інструкція;
 • картонна коробка.
Особливості приладу
Тип нітратоміра побутовий
Функції приладу нітрат-тестер; TDS-метр; дозиметр-радіометр
Об'єкт вимірювання нітрати в овочах; нітрати в фруктах; нітрати в грибах; нітрати в м'ясі; нітрати в рибі; жорсткість води; радіаційний фон; доза опромінення
Тип індикації цифрова
Спосіб управління сенсорний екран; через смартфон
Мова меню українська; російська; англійська
Додаткові функції магнітне кріплення
Технічні параметри
Діапазон вимірювання 30...10000 мг/кг (нітрати); 0...999 ppm (жорсткість води); 0...9,99 мкЗв/год (радіаційний фон); 0...9,99 мЗв (доза опромінення)
Похибка вимірювання ±10% (нітрати)
Канал передачі даних Bluetooth
Параметри живлення
Тип електроживлення вбудований акумулятор
Кількість батарейок
Тип батарейок
Час роботи до зарядки до 20 годин
Умови експлуатації
Робочі температури 0...60°C
Інші характеристики
Габаритні розміри 12,2х5,2х1,4 см
Вага виробу 90 г
Країна-виробник Китай
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Нітрат-тестер 3 в 1 Anmez Greentest-Eco-6

 • Виробник: Anmez
 • Модель: Greentest-Eco-6
 • Наявність: є в наявності
 • Ціна: 5200 грн

 • (без ПДВ)