Калібрувальна рідина об'ємом 1 мл із точно відомим значенням 66,5% Brix – еталон для перевірки й налаштування рефрактометрів, шкала яких не починається з нуля. Такі прилади неможливо відкалібрувати дистильованою водою, тому для них потрібен стандартний розчин із відомим показником заломлення.

Значення 66,5% Brix зручне, якщо ви працюєте переважно з джемами, варенням, сиропами та згущеним молоком (калібрування найточніше саме поблизу вашої робочої точки). Для контролю меду (зазвичай 78-82% Brix) надійніший результат дасть еталон 78,4% Brix.

Олія підходить для рефрактометрів HT115ATC, HT116ATC, HT117ATC, а за потреби – також для HT118 і HT119.

Як користуватися: нанесіть краплю рідини на чисту суху призму рефрактометра, закрийте кришку й подивіться в окуляр. Якщо межа світла й тіні не збігається з позначкою 66,5%, підкрутіть регулювальний гвинт калібрувальною викруткою з комплекту рефрактометра до збігу. Після калібрування протріть призму серветкою.


Особливості товару:
Модель рефрактометра HT115ATC; HT116ATC; HT117ATC; HT118; HT119

Відгуки (0):

НАПИСАТИ ВІДГУК:

Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись

Калібрувальна рідина 66.5% Brix 1 мл для калібрування рефрактометрів HT115ATC, HT116ATC, HT117ATC

  • Ціна: 400 грн

  • в наявності



0.0 (відгуків: 0)


Оплата:

  • Передоплата на розрахунковий рахунок
  • Відтермінування платежу (для бюджетних установ)

Доставка:

  • У відділення / поштомат Нової Пошти
  • Адресна доставка (кур'єром Нової Пошти)